ERJ-PA2D2202X
MFR.Part #
ERJ-PA2D2202X
JLCPCB Part #
C4226884
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS