ERJP06J512V
MFR.Part #
ERJP06J512V
JLCPCB Part #
C543469
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW 600V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS