ECA1EHG471
MFR.Part #
ECA1EHG471
JLCPCB Part #
C713157
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 25V 380mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS