ERA-3AED3321V
MFR.Part #
ERA-3AED3321V
JLCPCB Part #
C20014965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS