ERJ-P6WF2400V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2400V
JLCPCB Part #
C3969892
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS