ERX-2SJR62E
MFR.Part #
ERX-2SJR62E
JLCPCB Part #
C6845666
Description
-55℃~+200℃ 0.62Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS