ERJ-T14LK330U
MFR.Part #
ERJ-T14LK330U
JLCPCB Part #
C20024238
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS