ERJ-P6WF2401V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2401V
JLCPCB Part #
C4118036
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS