ERJ-P14F8870U
MFR.Part #
ERJ-P14F8870U
JLCPCB Part #
C2088659
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS