ERJ-P14F4873U
MFR.Part #
ERJ-P14F4873U
JLCPCB Part #
C4136324
Description
-55℃~+155℃ 487kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS