ECE-A1EKA220
MFR.Part #
ECE-A1EKA220
JLCPCB Part #
C1579333
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22uF 25V 2mm 55mA@120Hz 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS