ERJ-P14D30R9U
MFR.Part #
ERJ-P14D30R9U
JLCPCB Part #
C3932425
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS