ERJ6ENF3303V
MFR.Part #
ERJ6ENF3303V
JLCPCB Part #
C413328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS