ERA-3AED1911V
MFR.Part #
ERA-3AED1911V
JLCPCB Part #
C20014375
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS