ERJ-P08F6982V
MFR.Part #
ERJ-P08F6982V
JLCPCB Part #
C4137961
Description
-55℃~+155℃ 660mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS