ERJ-P08F1180V
MFR.Part #
ERJ-P08F1180V
JLCPCB Part #
C3914783
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS