10SVPD56M
MFR.Part #
10SVPD56M
JLCPCB Part #
C3274742
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 2000hrs@125℃ 26.9mA@120Hz 45mΩ 56uF 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS