ERJ-P08F6980V
MFR.Part #
ERJ-P08F6980V
JLCPCB Part #
C4071559
Description
-55℃~+155℃ 660mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS