ERJ-P08D1912V
MFR.Part #
ERJ-P08D1912V
JLCPCB Part #
C4020912
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS