ERJ-P14D3243U
MFR.Part #
ERJ-P14D3243U
JLCPCB Part #
C4102156
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS