ERJ-P08J391V
MFR.Part #
ERJ-P08J391V
JLCPCB Part #
C2086379
Description
-55℃~+155℃ 1kV 390Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS