ERJ-P06F5901V
MFR.Part #
ERJ-P06F5901V
JLCPCB Part #
C4266772
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS