RK73G2ATTD1332F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1332F
JLCPCB Part #
C5724735
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS