EXB-34V823JV
MFR.Part #
EXB-34V823JV
JLCPCB Part #
C5700415
Package
0606
Description
2 4 62.5mW 82kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS