ERZ-E11F112
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-E11F112
JLCPCB Part #
C2656365
Package
Plugin
Description
1.1kV 1.815kV 200pF@1kHz 310J 5kA 600mW 680V 895V 插件 Varistors ROHS