ERJ-P06F4020V
MFR.Part #
ERJ-P06F4020V
JLCPCB Part #
C3961712
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS