ERJ-XGNF2670Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2670Y
JLCPCB Part #
C4147696
Description
-55℃~+125℃ 267Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS