ERJ-T06J5R6V
MFR.Part #
ERJ-T06J5R6V
JLCPCB Part #
C4117904
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS