ERJ-P06D1131V
MFR.Part #
ERJ-P06D1131V
JLCPCB Part #
C4314399
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS