ERJ-L1WUJ64MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUJ64MU
JLCPCB Part #
C1718460
Description
-55℃~+125℃ 1W 64mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS