ERJP03J160V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP03J160V
JLCPCB Part #
C543118
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS