ERJ-HP6D4302V
MFR.Part #
ERJ-HP6D4302V
JLCPCB Part #
C7184465
Description
-55℃~+175℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS