ERA-1ARW9311C
MFR.Part #
ERA-1ARW9311C
JLCPCB Part #
C19299298
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS