ERJ-H2RF19R6X
MFR.Part #
ERJ-H2RF19R6X
JLCPCB Part #
C4157133
Description
-55℃~+175℃ 100mW 19.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS