ERJ-H2RD19R6X
MFR.Part #
ERJ-H2RD19R6X
JLCPCB Part #
C7184135
Description
-55℃~+175℃ 100mW 19.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS