ERJ-U02D2213X
MFR.Part #
ERJ-U02D2213X
JLCPCB Part #
C2105892
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS