ERJ-8GEYJ753V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ753V
JLCPCB Part #
C2077242
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS