ERJ-H2RF18R2X
MFR.Part #
ERJ-H2RF18R2X
JLCPCB Part #
C3936990
Description
-55℃~+175℃ 100mW 18.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS