RMC1/16SK1022DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1022DTH
JLCPCB Part #
C5854900
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS