ERJ-H2RF15R4X
MFR.Part #
ERJ-H2RF15R4X
JLCPCB Part #
C4318695
Description
-55℃~+175℃ 100mW 15.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS