ERA-8AEB3011V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AEB3011V
JLCPCB Part #
C2075293
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS