ERJ-P6WJ361V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ361V
JLCPCB Part #
C4024237
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS