ERJ-H2RF1051X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1051X
JLCPCB Part #
C4209623
Description
-55℃~+175℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS