ERJ-H2RF1651X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1651X
JLCPCB Part #
C4292808
Description
-55℃~+175℃ 1.65kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS