ERJ-H2RF1151X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1151X
JLCPCB Part #
C3999869
Description
-55℃~+175℃ 1.15kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS