ERJ-H2RD71R5X
MFR.Part #
ERJ-H2RD71R5X
JLCPCB Part #
C5634708
Description
-55℃~+175℃ 100mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS