ERA-6VRB6652V
MFR.Part #
ERA-6VRB6652V
JLCPCB Part #
C1863144
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS