ERJ-U02F3652X
MFR.Part #
ERJ-U02F3652X
JLCPCB Part #
C4323829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS