ERJ-H2RD4221X
MFR.Part #
ERJ-H2RD4221X
JLCPCB Part #
C5687768
Description
-55℃~+175℃ 100mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS