ERA3VRW1801V
MFR.Part #
ERA3VRW1801V
JLCPCB Part #
C543736
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS